^

 • 1 Zapraszamy ,,,
  Tu znajdziecie książki najnowsze, polecane na forach internetowych. Nasi czytelnicy nie tylko mają dostęp do nowości wydawniczych, ale przede wszystkim czytają te nowości.
 • 2 Gorąca herbatka i dobra książka
  to najlepsze nie tylko na długie zimowe wieczory. Życzymy wszystkim miłośnikom czytania, aby nigdy nie zabrakło im ciekawych książek.
 • 3 Narcyza Żmichowska
  "Jedni piszą daleko piękniej niż żyć umieją, inni znów żyją daleko piękniej, niżby to najsławniejszy autor opisać potrafił"
 • 4 Czytając...
  pomyśl o przyjemnych rzeczach, cieple, smaku miodu, kwiatach...
 • 5 Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
  obchodzony jest 23 kwietnia. Doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej . Pomysł organizacji święta zrodził się w Katalonii. Zgodnie z długą tradycją w Katalonii obdarowywano w ten dzień kobiety czerwonymi różami. Z czasem kobiety zaczęły odwzajemniać się mężczyznom podarunkami w postaci książek.
CDI

Biblioteka w ZSET


Centrum Dydaktyczno-Informacyjne

w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze

Drodzy czytelnicy! Juz wkrótce po rozdaniu świadectw będzie mogli zacząć wakacje. Po raz pierwszy nie namawiam Was do czytania książek. Tyle dni spędziliście przed ekranem komputera lub smartfona, że nawyższy czas wyruszyć z domu i zaprzyjażnić się z przyrodą. Lato sprzyja spacerom, wycieczkom, a nawet długim wyprawom. W takie dni nawet deszcz nie jest straszny. Uwierzcie:) Życzę Wam udanego wędrowania i  wspaniałych wrażeń z poznawania najbliższej okolicy.. Pamiętajcie o bezpieczeństwie!

Copyrigcht © 2022 PK